Auto Kredīti un Līzingi

 

Ir auto - ir kredīts


Atstāj ķīlā auto.

Tātad arī vienas dienas laikā ir iespējams saņemt aizdevumu jeb ātru naudu. Arī nedaudz savādāks ātro kredītu tips, jo kredīts tiek izsniegts atstājot ķīlā savu automašīnu. Saņemt iespējams maksimums līdz 90% no tirgus vērtības. Tomēr ir viens pluss, auto nav jāatstāj ķīlā burtiskā nozīmē, tu varēsi turpināt ar to braukt, ķīla ir tikai formāla. Jau iepriekšējā rakstā minējām par mogo.lv iespējām, tad šī ir viena no tām, pieteikums tiek izskatīts jau pusstundas laikā un aizņemties var līdz pieciem gadiem.

Ko vajag?

Principā naudu var dabūt jebkurš, kuram īpašumā ir kāda automašīna, protams, cik saņemsi auto kredītā – atkarīgs no auto vērtības. Tomēr ir šādi tādi ierobežojumi, ko jāņem vērā, lai aizņemtos. Jums jābūt vismaz 20 gadu vecam/jaunam, auto ir jābūt izietai tehniskai apskatei (derīgai),  jābūt apdrošinātam (octa). Naudu var saņemt tikai un vienīgi tās īpašnieks. Reāli vajadzētu arī pirms aizņemšanās uzzināt transportlīdzekļa vērtību.

Kādi plusi?

Atgriezt saņemto naudu vari veselus 60 mēnešus, nav nepieciešami ne stabili ienākumi, ne arī kredītvēstures un parādsaistības. Kā jau minējām, ķīla ir tikai formāla. Atmaksāt naudu var arī ātrāk, tādā veida ietaupot uz procentiem.

Komentāri (0)
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ