Auto Kredīti un Līzingi

 

Kas ir auto kredīts?


Kas ir auto kredīts?

Tie nav gluži ātrie kredīti, tomēr tajā pašā kategorijā vien ietilpst. Nedaudz atšķirīgas nianses, tomēr pamats tas pats. Pārsvarā, par ko jau nosaukums liecina, šie kredīti tiek izsniegti, lai aizņemtos priekš jauna vai lietota auto, taču nav naudas par ko to iegādāties vai pietrūkst daļa no summas. Lai saņemtu šāda tipa aizdevumu, tas ir ļoti vienkārši. Dodies uz kādu no kreditoriem, piemēram, mogo.lv, piesaki aizdevumu un gaidi atbildi no kreditora – lēmumu par kredīta izsniegšanu. Šī atšķirīgā nianse, ko minēju ir tāda, ka šeit ir jāveic pirmā iemaksa.

Kas nepieciešams?

Lai saņemtu šāda tipa aizdevumu, protams, tāpat kā pie citiem kreditoriem nepieciešams būt 18 gadu vecam. Loģiski ir arī tas, ka nedrīksti būt nekādās kredītu reformās vai jebkādās citās finanšu parādsaistībās. Vajadzēs arī regulārus ikmēneša ienākumus, piesakot aizdevumu būs nepieciešamība ievadīt jūsu darba vietu un vidējos ikmēneša ienākumus, tā, lai kreditoram būtu pārliecība, ka spēsi summu atmaksāt.

Kuru kreditoru izvēlēties?

Loģiski, ka parasti visi izvēlas to pie kura ir vismazākā procentu likme, tomēr var izdarīt arī nedaudz savādāk. Ja plānotās automašīnas vērtība nepārsniedz 1000 latus, tad var aizņemties pie Vivus.lv aizdevēja, jo šobrīd tiek piedāvāta akcija, kur var nemaksāt veselus 3 mēnešus. Tas ir kā? Pavisam elementāri, saņem visus 1000 latus 15 minūšu laikā uz konta, bet kredīta atmaksu sāc tikai pēc 3 mēnešiem.

Kas ir pirmā iemaksa?

Daļa no automašīnas vērtības jeb pamatsummas, ko nāksies iemaksāt, tad, ja esi plānojis saņemt auto līzingā, tomēr tas ir tikai līzings. Vidēji pirmās iemaksas procentu likmi sastāda 5-10% no auto tirgus vērtības.  Ja ņemsi kredītu auto iegādei tad pirmai iemaksai būt nevajadzētu. 

Komentāri (0)
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ